Anasayfa

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Şehitler Dualar ile Anıldı

Kategori: Çekmeköy Kaymakamlık
Salı, 17 Temmuz 2018 11:04 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı.
Gösterim: 3659
 
15 Temmuz 2016 günü asker ve polis kılığına giren hain teröristlerce Türk halkına ve demokrasisine düzenlenen hain darbe girişiminde şehit olan Çekmeköy'lülerin mezarları ziyaret edildi.
 

 
Ziyarete Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin, Çekmeköy Halk Eğitim Müdürü Mustafa Kemal Topaloğlu, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şinasi Yıldırım ve Çekmeköy Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Psikoloğu Tuğba İmamoğlu katıldı.
 
Çekmeköy Ekşioğlu Mezarlığı ve Yeni Çekmeköy Mezarlığı'nda bulunan şehit kabirlerine gerçekleşen ziyarette şehitler için dualar okundu. Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, ziyaretler esnasında orada bulunan şehit yakınlarına Allah'tan sabır diledi. 15 Temmuz'da gerçekleşen hain girişimin tekrarlanmaması için devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini ifade eden Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, "Adalet yerini buluyor İnşallah. Hain darbeciler bir bir müebbet hapis ile cezalanıyor. Herkes hak ettiği yerde şehitler cennette, hainler cehennemde" dedi.
 
Haber Kaynağı: Çekmeköy Kaymakamlık